ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 381

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 381

سرزمین ما روزهای دشواری را سپری می‌کند؛ لحظاتی که در طول تاریخ پرفراز‌و‌نشیب میهن قابل‌تامل است. فاصله اقتصادی و حواشی تحریم روزهای سختی را برای همه ما رقم است؛ درست مثل سرنوشت بعضی از ما که در یک قدم مانده به هدف، همه چیز دگرگون می‌شود. .....


نامه
ای به خودم


یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران من

سرزمین ما روزهای دشواری را سپری میکند؛ لحظاتی که در طول تاریخ پرفرازونشیب میهن قابلتامل است. فاصله اقتصادی و حواشی تحریم روزهای سختی را برای همه ما رقم است؛ درست مثل سرنوشت بعضی از ما که در یک قدم مانده به هدف، همه چیز دگرگون میشود. خیلیها ادعا میکنند از اختلاس و رانتخواری نفرت دارند، اما خودشان در بزنگاههای تاریخی روسفید از این بازی بیرون نمیآیند. اینجا روی سخنم با همه ملت ایران، بهخصوص خودم است. اجازه بدهید اصلا با خودم دعوا کنم:

- «احمد جان؛ حواست باشد قدم اول را که برداری، وارد دنیای رذالت میشوی و دیر یا زود به همه قواعد آن تن میدهی؛ بعد هم مثل همه قبلیها به آلودگی عادت میکنی. مثل زندگی در یک اصطبل، مثل همنشینی با پستی، مثل دوستی با پلیدی، مثل خوردن نان حرام، مثل سیاهی، مثل آب و هوای آلوده، مثل دروغ و ... همین هم هست که یک وقتهایی تمام ماجرا همان قدم اول میشود.»

- «آقای حلت؛ مراقب باش تفاوت تو با شهیدی که در راه وطن میجنگد و آن رفتگری که یک میلیارد تومان پول نقد  را پیدا میکند و به صاحبش برمیگرداند در برداشتن یا برنداشتن قدم اول است.»

- «جناب مدیر مسئول، اگر ادعا میکنی کشورت را دوست داری، توجه داشته باش مبادا کاغذی که با دلار X تومان خریدی، با دلار Y تومان بفروشی! اگر در هفته همیشه برای خانهات یک بسته نان میخریدی، مبادا طمع کنی و آن را به چند بسته برسانی.»

اگر هر ایرانی امروز فقط یک قدم کوچک برای آرامش در این سرزمین بردارد، اتفاقات خوبی در ایران رقم خواهد خورد.

 

شاد و قدرتمند باشید

احمد حلت

() یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

 

تعداد بازدید: 1790 تاریخ بروز رسانی: دوشنبه 26 شهریور ماه 1397
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.