ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 379

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 379

امروزه رسالت شغلی مهم‌ترین آرمان یک انسان توانگر و موفق است. اگر بتوانید نظام ارزشی اندیشه‌های خود را پیدا کنید، این مهم می‌تواند مسیر زندگی‌تان را به شما نشان دهد. اگر برون‌گرا هستید و از مردم انرژی می‌گیرید...............


بهترین شغل برای
تیپ شخصیتی شما چیست؟

یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران من

امروزه رسالت شغلی مهمترین آرمان یک انسان توانگر و موفق است. اگر بتوانید نظام ارزشی اندیشههای خود را پیدا کنید، این مهم میتواند مسیر زندگیتان را به شما نشان دهد. اگر برونگرا هستید و از مردم انرژی میگیرید، میتوانید شغلهایی را انتخاب کنید که در آن بیشترین تعامل را با دیگران برقرار میکنید. درونگرایان هم باید شغلی را انتخاب کنند که میتوانند روی وظایف آن تمرکز کنند. شما میتوانید با یک تست ساده « MBTI» به سادگی یکی از شانزده تیپ شخصیتی را در خود یافته و آن را انتخاب کنید. اما مطالعات نشان میدهد پیداکردن یک کد خاص شخصیتی ارتباط معناداری را با رسالت شغلی دارد. مثلا اگر تشخیص دادید اضطرابی فراگیر دارید، باید از کارهای پرریسک و خطرناک دوری کنید. در اینجا احمد حلت سه راهکار مشخص را برای شغل به شما ارائه میدهد:

1. اگر شما یک متخصص هستید، یک تولیدکننده هستید یا قادرید محتوا یا محصولی را تولید کنید، هرگز انرژی روانی خود را صرف فروش یا مدیریت نکنید و تا میتوانید در حوزه تخصصی خود، آگاهی جذب کنید.

2. اگر شما یک فروشنده حرفهای هستید، لطفا آخرین فنون مذاکره را یاد بگیرید و در مارکتینگ غرق شوید. لازم است شما خود را در فروش به استادی برسانید و از همین امروز کالا یا خدماتی را ارائه دهید و بفروشید. شما قطعا باید یک کیف به همراه داشته باشید که در آن چند نوع محصول و خدمت آمادهارائه وجود داشته باشد.

3. اما گروه سوم رهبران و مدیران جامعه هستند. اگر در خود قدرت رهبری و اداره یک جمع کوچک یا تشکلی بزرگ را میبینید، لطفا خرد خود را در این زمینه بالا ببرید. هر چقدر دانش شما افزون شود و تمرینات کوچک ادارهکردن را انجام دهید، بیشتر به سوی قلههای موفقیت در جریان و حرکت خواهید بود.

 

شاد و قدرتمند باشید

احمد حلت

() یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

تعداد بازدید: 1641 تاریخ بروز رسانی: شنبه 3 شهریور ماه 1397
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.