ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 376

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 376

مستطیل جادویی در این دوره از بازی‌ها، متفاوت از دوره‌های قبل، شگفتی فراوانی را به ملت ایران هدیه داد. این دوره از بازی‌ها هم مصادف شد با حضور من بعد از یک دهه در صدا و سیما......

فوتبال و زندگی

یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران صمیمی

مستطیل جادویی در این دوره از بازیها، متفاوت از دورههای قبل، شگفتی فراوانی را به ملت ایران هدیه داد. این دوره از بازیها هم مصادف شد با حضور من بعد از یک دهه در صدا و سیما.

دوستانی که پیج اینستاگرام من را دنبال میکنند، میدانند که از همان روزهای نخست سعی کردم با هر آنچه در توان داشتم، به بازیکنان تیم ملیمان روحیه ببخشم.

عزیزان دلم؛ میدانید حلت شما اولین ایرانی است که انرژی مثبت را با کلام خود به این سرزمین آورد و خوشحالم امروز این واژه زیبا بر زبان همه متخصصین و کارشناسان و حتی مردم کوچه و بازار جاری شده است. کارشناسان متخصص فوتبال به گروه ما لقب «گروه مرگ» را داده بودند و این نام را فریاد میزدند؛ این واژه یعنی رفتن حیثیت ایران مثل عربستان که فقط پنج گل در بازی اول خودش با روسیه خورد! گفته بودم اگر همه وجودمان را خواستن کنیم، به آن میرسیم و شما دیدید که «بیرانوند» چگونه سدی شد در مقابل پنالتی سوپرفوتبالیست دنیا، «رونالدو»!

یاران من

میخواهم به شما بگویم فوتبال مثل زندگی است؛ وقتی قدعلم میکنی، وقتی با تمام وجود میخواهی بازی کنی، روی خوش جهان را میبینی که پاداش بزرگی را به تو هدیه میدهد. در شروع این شماره از مجله تاکید میکنم که از امروز ساعتشمار جام جهانی 2022 شروع به کار کرده و میبینم روزی را که ایران به دوره نهایی ردهبندی جام جهانی آینده خواهد رفت.

امیدوارم از مطالبی که همکارانم تهیه کردهاند، لذت ببرید.

همیشه سالم باشید

احمد حلت

() یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

تعداد بازدید: 1465 تاریخ بروز رسانی: شنبه 16 تیر ماه 1397
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.